Пневмоаудит

Дізнайтеся, як створити оптимальну систему стисненого повітря без витоків, з мінімально необхідним тиском пневмоаудитдля Вашої системи і енергозберігаючими котушками з потужності. Все це є в арсеналі компанії SMC.

Проблема енергозбереження та раціонального використання енергоресурсів ніколи не втрачає своєї актуальності. Будь-яка пневмосистема - це сприятливе поле для впровадження енергозберігаючих технологій та обладнання.

Багато хто розглядає стиснене повітря, як практично безкоштовний або недорогий носій енергії, в той час як понад 20% від загального обсягу електроенергії, яку споживає промислове підприємство виробничого сектора, йде на виробництво стисненого повітря.

SMC Corporation, як світовий лідер в галузі пневматичних технологій, пропонує своїм клієнтам надійні методи підвищення ефективності використання стисненого повітря і зниження витрат на його виробництво:

  • Застосування енергозберігаючого обладнання
  • Зниження тиску
  • Контроль тиску і витрати
  • Пневмоаудіт підприємства

Застосування енергозберігаючого обладнання

В середньому близько 70% стисненого повітря, яке використовується на підприємстві, йде на обдув. SMC Corporation пропонує пристрої, які дозволяють знизити споживання стисненого повітря, яке використовується для обдування.

Контроль тиску і витрати

Один з найважливіших етапів в енергозбереженні для пневматичних систем - впровадження обладнання для вимірювання та моніторингу основних параметрів стисненого повітря: тиску і витрати.

Вимірювання дозволять не тільки виявити поточне споживання і рівні робочого тиску, а й визначити характер зміни споживання стисненого повітря протягом дня, а також виявити причини можливих просідань тиску і оцінити рівень витоків стисненого повітря.

Пневмоаудіт підприємства

пневмоаудитSMC Corporation пропонує унікальну послугу своїм клієнтам  - «Пневмоаудит», мета якого досягнення ефективнішого використання стисненого повітря і скорочення витрат на її виробництво.

Дослідження протягом декількох днів проводить група фахівців з енергозбереження в пневмосистемах при тісній взаємодії зі співробітниками підприємства.

Дослідження включає в себе:

  • вивчення динаміки зміни витрати і тиску;
  • пошук витоків стисненого повітря;
  • визначення загального обсягу витоків;
  • перевірка якості стисненого повітря;
  • пошук неефективно використовуваного пневмообладнання;
  • розподіл тиску по пневмомагистралі;
  • розрахунок вартості стисненого повітря;
  • виявлення ділянок пневмомагистралі, які перевантажені по витраті;
  • оцінка втрат тиску на ділянках пневмосистеми;
  • вироблення рекомендацій щодо зниження витрат на виробництво стисненого повітря.

Результати пневмоаудиту представляються у вигляді детального письмового звіту, що включає розрахунки, графіки і обгрунтування. SMC Corporation має великий досвід в питаннях енергозбереження в пневмосистемах і готова поділитися своїм досвідом з іншими. Ми вже допомогли досягнути істотних результатів безлічі потужних виробників з різних галузей.

Опитувальний лист для проведення пневмоаудиту

Корпорація «ПНЕМОТЕК», офіційний представник SMC Corporations (Japan) на території України, пропонує Вам свої послуги з проведення дослідження ефективності використання стисненого повітря на підприємстві. Метою дослідження є вироблення конкретних заходів щодо скорочення споживання і поліпшення якості стисненого повітря, наслідком чого є скорочення споживання енергії на його виробництво, а також збільшення терміну служби обладнання.
Для визначення обсягу робіт і підбору обладнання, необхідного для проведення даного дослідження, просимо вас надати наступну інформацію:

  1. Пневмосхема заводу з діаметрами, довжинами і висотами (бажано) пролягання трубопроводів;
  2. План компресорної з кількістю і типом компресорів, а так же відстані від неї до споживачів з діаметрами підвідних трубопроводів;
  3. План заводу з розстановкою обладнання та підбиттям до нього стисненого повітря, для визначення кількості логічно завершених виробничих ділянок (ліній);
  4. Приблизні (паспортні) витратні характеристики обладнання;
  5. Графік роботи заводу (однозмінний - з 8-00 до 17-00, 3-ох змінний - безперервний техпроцес і т.д.) для визначення можливості виміру параметрів в режимі зупинки виробництва;
  6. Інформація для розрахунку собівартості 1 куб. метра стисненого повітря:

a)     вартість кіловат-години електроенергії (вказати, чи включений в неї ПДВ);

b)    вартість компресорів, а також, якщо є, окремо закуплених ресиверів, осушувачів, фільтрів та іншого обладнання, що відноситься до системи виробництва стисненого повітря;

c)     термін експлуатації компресорів та іншого устаткування системи виробництва стисненого повітря (для розрахунку амортизації);

d)    річні витрати на техобслуговування компресорів та іншого вищевказаного обладнання;

e)     інші експлуатаційні витрати (якщо є) в розрахунку на рік (наприклад, оренда і утримання приміщення компресорної, витрати на охолоджуючу воду і т.п.)

Ми впевнені, що пропоноване дослідження дозволить оптимізувати використання стисненого повітря на підприємстві, і дасть суттєвий економічний ефект.