Філософія SMC

Місія офіційного представництва SMC в Україні - Корпорації ПНЕВМОТЕК повністю відповідає місії SMCЛого smc Corporation (Японія): забезпечити задоволення запитів споживачів по всьому світу в області автоматизації технологічних процесів за допомогою найбільш передових пневматичних технологій.

Щоб споживач був задоволений, необхідно ясно розуміти його цілі і завдання. Тому робота SMC реалізована таким чином, щоб уважно вислухати клієнта і забезпечити швидке рішення відповідно до його потреб.

Взаємодія зі споживачами символізує і знак SMC.

Корпоративний знак символізує "Потік повітря ... Взаємодію". Компанія SMC дотримується політики базового управління, яке складається з чіткого розумінні потреб клієнта і швидкого отримання зворотного зв'язку для розробки продукції. Іншими словами, ми розробляємо нашу продукцію, виходячи з потреб наших клієнтів. Тому для нас немає нічого важливішого, ніж тісний контакт з нашими споживачами.

Цей знак символізує взаємодію, а також потік повітря, який асоціюється з образом нашої основної продукції - пневматичним обладнанням. Відповідно, корпоративна політика компанії і її місія виражені одним знаком.