Навчання в компанії SMC

Обучение в компании SMC

Пройшовши навчання в компанії SMC, Ваші співробітники почнутть не тільки розуміти, що таке розподільник або циліндр, а й побачать і зможуть спробувати відремонтувати його, зрозуміють, коли варто це робити, а також навчаться економити "повітря".

З огляду на те, що компанія SMC Corporation (Japan) вже добре знайома з виробничими потужностями багатьох галузей і підприємств, ми готові запропонувати Вам наступні послуги щодо проведення навчань:

Проведення загальної презентації компанії. В даному розділі розглядаються наступні питання:

1. історія компанії і її шлях до лідера в області автоматизації;

2. програма поставок, адаптованої безпосередньо для Вашого виробництва з урахуванням досвіду застосування продукції для Вашої галузі;

3. може бути розглянута окрема презентація компанія з досвідом впровадження та застосуванням продукції на аналогічних підприємствах. Приблизний час презентації від 2 до 6 годин.

Проведення теоретичних семінарів за напрямками.

В даному розділі, Ви як замовник, можете самі вибрати Ваші запитання та побажання, які необхідно буде висвітлити в процесі семінару. Вибрати можна як напрямок (наприклад, пневматичні циліндри, розподілювачі і т.д.), так і підвид напрямку (наприклад, компактні або безштокові циліндри, розподілювачі для важких умов роботи і т.д.). В даному випадку буде розглянута конструкція, принцип роботи і подані теоретичні дані для розрахунків та підбору тих чи інших елементів.

Також при побажанні замовника можна торкнутися питання обслуговування тих чи інших елементів для обслуговуючого персоналу (наприклад, як часто варто замінювати фільтр-елементи і як це робити на фільтрах компанії SMC Corp, що робити якщо фільтр починає труїти повітря, і в нарешті, як правильно повинен бути встановлений фільтр, щоб максимально ефективно захищати пневматику від бруду і вологи), з подальшим тестуванням знань, отриманих під час семінару. Приблизний час семінару від 4 до 8 годин.

Проведення навчання із застосуванням навчальних панелей.

На даний момент в Києві обладнується приміщення для проведення навчальних лекцій із застосуванням практики, де Ви або Ваші співробітники зможуть зібрати схеми, протестувати їх і зрозуміти, як працюють ті чи інші елементи з практичного боку, а можливо навіть і модифікувати існуючі пневматичні схеми встановлені на Вашому виробництві з метою отримання підвищення продуктивності.

Паралельно зі стаціонарними панелями, також йде процес створення мобільної версії даної панелі, за допомогою якої можна проводити подібні навчання безпосередньо на місці у замовника. Приблизний час проведення лекцій від 2 до 4 днів в залежності від курсу.